APIE MUS

“English Center” yra anglų kalbos mokymo centras. Šis mokymo centras išsiskiria tuo, kad visas dėmesys yra skiriamas žmonėms, kuriuos domina anglų kalba ir kultūra. Mūsų padedami žmonės ne tik išmoksta laisvai reikšti savo mintis populiaria anglų kalba, bet ir daug sužino apie Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų istoriją, papročius, ypatumus.

Norėdami išmokti kiekvieną kalbą, turite įdėti nemažai pastangų, kad galėtumėte komunikuoti užsienio kalba. Pradėdami lengviau suprasti, klausyti ir kalbėti, pamažu pajusite tikrąją anglų kultūros dvasią.

VIZIJA

Mes siekiame, kad laisvas kalbėjimas anglų kalba būtų prieinamas kiekvienam norinčiam ją išmokti.

MISIJA

Kiekvieną dieną, pasitelkdami šiuolaikines mokymo priemones ir metodus, suteikiame Jums aukščiausios kokybės kalbines žinias bei skatiname susikalbėjimą tarp skirtingų kultūrų.

VERTYBĖS

Kokybė– mūsų mokymo metodai yra struktūrizuoti ir suformuoti pagal aukščiausios kokybės priemones ir standartus. Kursų programa yra sukurta taip, kad mokiniams būtų lengviau išmokti naujus žodžius, įsiminti taisykles, pastebėti kalbos savitumus ir paprasčiau suprasti kalbą.

Dėmesys kiekvienam – kiekvienas žmogus mums yra svarbus. Mes siekiame, kad visų žmonių grupėje mokymosi lygis būtų panašus ir kad visi klasėje galėtų visapusiškai dalyvauti diskusijose.

Teigiamas požiūris – mums svarbiausia, kad kalbos mokymasis netaptų našta, kurios negalima pakelti. Mūsų mokymo programos sudarytos taip, kad kiekvienas kuo anksčiau išmoktų išreikšti savo mintis užsienio kalba, galėtų komunikuoti, turėti tvirtus kalbos pagrindus. Mokymasis visada turi būti ir informatyvus, ir malonus. Tokiu efektyviu būdu greitai pasiekiamas norimas rezultatas.

Orientacija į rezultatą – mes siekiame, kad, pabaigę mūsų kursą, Jūs ne tik galėtumėte laisvai komunikuoti svetima kalba, bet ir turėtumėte supratimą apie anglakalbių kultūrą, papročius bei tradicijas. Kiekvienas, baigęs mūsų kursą, sugeba skaityti spaudą, suprasti angliškus filmus ir laisvai susikalbėti gatvėje.